Episode 10

January 23, 2020

Episode 10 - איך משתמשים נכון באתרי הכרויות ונמנעים מחיפוש מתיש ארוך שנים

אודליה היא אישה צעירה שמשתמשת באפקליציות הכרויות כבר כמה שנים ללא הצלחה רבה. היא מבקשת לדעת אם היא עושה משהו לא בסדר ולמה זה לא מצליח לה כל כך? התשובות בפרק

Episode 10

00:00
26:25
 
 
1X
 

האם אתם משתמשים באתרי הכרויות למציאת זוגיות? מצליח לכם? אם אתם שם הרבה זמן אז כנראה שלא! וחבל, כי זה לא אמור להיות כך ואתרי הכרויות בהחלט יכולים להיות כלי יעיל. למרבה הצער המודל העסקי שלהם מסתמך על כך שאתם, המשתמשים, לא יודעים ולא מבינים עד כמה החיפוש הרסני להשגת התוצאה, ומדוע? כי יש כלל בסיסי ביקום - כשמחפשים לא מוצאים!
בפרק אני משיב לאודליה, שם בדוי. היא שלחה שאלה בדוא"ל לגבי החיפוש באתרי הכרויות והיות שזה נושא שמציק לרבים אני מקדיש את הפרק לדיון בבעיה ובפיתרון לה.

זו השאלה של אודליה:
"במשך הרבה זמן נרתעתי מלהירשם לאתרי הכרויות. היו לזה כמה סיבות, לא חשוב כרגע למה, כי בסוף, אחרי שחברה שלי התעקשה ולחצה, כן פתחתי כרטיס בטינדר ובג'יידייט. זה קרה לפני ארבע וחצי שנים. היום אני בת 34. לצערי עדיין רווקה. ודי מתוסכלת. אמנם קיבלתי פניות ואפילו יצאתי לכמה דייטים, במיוחד בהתחלה, אבל שום קשר רציני ממושך לא יצא לי מזה. ושלא תבין לא נכון, השקעתי זמן ומאמץ, אפילו הצטלמתי באופן מקצועי. לא ישבתי וחיכיתי לאביר על הסוס, פניתי מיוזמתי לגברים שמצאו חן בעיני. נתתי תשומת לב לכרטיס שלי ובמיוחד להעדפות, מה מתאים ומה לא, היו תקופות שכל יום שוטטתי שעה באתרים, עוברת על כרטיסים, קוראת אותם לעומק, מסננת את הלא מתאימים ופונה רק לנכונים..., אבל בשורה התחתונה אני בת 34 ומיואשת. ויש עוד בעיה, נראה לי שאני מכורה. אתה מבין, הייתה פעם אחת, אחרי דייט כושל במיוחד שנמאס לי. אז סגרתי את שני הכרטיסים ויצאתי לחיים האמיתיים, מה שנקרא. אמרתי לעצמי "האחד שלי כבר ימצא אותי". אני לא אשקר לך, לא היה קל, כי במשך חודש שלם שום דבר לא קרה. טוב, זה ברור למה. היום לא מתחילים ברחוב, כולם באפליקציות... אז אחרי חודש נשברתי וחזרתי לחפש באופן אקטיבי. עזר? לא עזר. לזמן קצר הייתה לי תקווה, חרשתי את כל הכרטיסים אבל בתכלס שום דבר לא יצא מזה.
אני אישה נאה מאוד, משכילה, פעילה, בחורה איכותית כולם אומרים. אז מה אני עושה לא טוב?"


בין נושאים שעלו בפרק:
- איך זה שלפעמים אנחנו מקבלים את הדבר שאותו חיפשנו שניה אחרי שהתייאשנו?
- איך נוצרה הפנטזיה של האביר על הסוס הלבן? ואיך פנטזיה כזו מחבלת בסיכוי למצוא זוגיות.
- על איזה דבר אחד ומיוחד רוב האנשים לא יסכימו לוותר ביצירת קשר זוגי?
- למה אנשים יוצרים דרמות וקשיים, גם באופן לא מודע, בתחילת הזוגיות שלהם? מה זה נותן להם?
- ויש כאלה שמחפשים שנים באתרי הכרויות ללא הפסקה וללא הועיל בקהות חושים, עם לב אטום.
- אז מה הפתרון? איך מחזירים את הקסם שיש בחיים?
- מתי הרגע הנכון לפתוח כרטיס באתר הכרויות? ומה עושים אם לא פונים אלינו?
- מהי תודעה של חסד בחיפוש זוגיות? מה נשים צריכות לעשות כדי שהשימוש באתרי הכרויות יהיה מוצלח עבורן?
- העתיד של אתרי הכרויות ואיך בינה מלאכותית תשתלב בהם.

קישורים
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של ההסכת

האזנה מהנה ומרחיבת תודעה.🙏


Comments


Leave a Comment